Виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Андрій Кисіль і уповноважений Ради ветеранів України Олександр Тіхонов задля забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій і членів сімей загиблих воїнів підписали Меморандум про співпрацю.

Метою та напрямами співпраці, про що йдеться в меморандумі, є, зокрема, консолідація зусиль для безумовного, прозорого виконання вимог законодавства щодо забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій і членів сімей загиблих воїнів відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту».

«Виділення земельних ділянок для наших захисників – один із пріоритетних напрямів роботи Держгеокадастру, – зазначив Андрій Кисіль під час підписання меморандуму. – Тож, наявність такого документа свідчить про об’єднання й узгодження роботи землевпорядної служби й Ради ветеранів, що дасть змогу забезпечити землею учасників операції об’єднаних сил на території Черкаської області, а також зменшити соціальну напругу у вирішенні цього питання».