Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області інформує громадськість про можливість виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні антитерористичної операції

      Для отримання земельної ділянки учаснику бойових дій треба звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за місцем проживання з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).
Зазначеним особам допоможуть написати клопотання про надання у власність земельної ділянки й отримати графічний матеріал із бажаним місцем розташування земельної ділянки. Також у межах законодавства спеціалісти Держгеокадастру проконсультують щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

     По додаткову інформацію звертайтеся до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за телефоном: (0472) 65-73-71.

        Зразок заяви та схема порядку передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність військовослужбовцям відповідно до статті 118 Земельного кодексу України:

Покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО в отриманні земельних ділянок

Клопотання

Довідка

Порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО

Процедура оформлення земельних ділянок для учасників АТО

Дорожня карта щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО

Перелік земельних ділянок, які можуть бути надані для учасників АТО