Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області інформує громадськість про можливість виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні антитерористичної операції

     У Черкаській області землі державної власності сільськогосподарського призначення передані в комунальну власність територіальних громад (ТГ). Тож для отримання земельної ділянки учаснику бойових дій треба звернутися до ТГ, в адмінмежах якої розташована земельна ділянка, з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).
Працівники ТГ допоможуть написати клопотання про надання у власність земельної ділянки й отримати графічний матеріал із бажаним місцем розташування земельної ділянки.

Також у разі потреби спеціалісти Головного управління Держгеокадастру проконсультують щодо отримання дозволу й подальшого оформлення права власності на земельну ділянку. По додаткову інформацію звертайтеся за телефоном: (0472) 65-73-71.

        Зразок заяви та схема порядку передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність військовослужбовцям відповідно до статті 118 Земельного кодексу України:

Клопотання

Довідка