Назва Керівник Адреса телефон і електронна адреса
Міськрайонне управління у Звенигородському районі та м. Ватутіному

 

 

 

Трегубенко Костянтин Вікторович

Коростильова Алла Вікторівна (заступник начальника)

20200, м. Звенигородка, вул. Михайла Грушевського, 156

 

 

 

 

(0-240) 2-66-09

zvenyhorodka.ck@land.gov.ua

 

 

 

 

Відділ у м. Ватутіному 20250, м. Ватутіне, вул. Зоряна, 18б (0-240) 6-12-03

vatutino.mv.ck@land.gov.ua

 Міськрайонне Управління у Золотоніському районі та м. Золотоноші Максименко Євгенія Віталіївна

 

19700, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 70

 

(0-237) 5-26-65 zolotonosha.ck@land.gov.ua

 

Відділ у м. Золотоноші

 

 

Міськрайонне Управління у Канівському районі та м. Каневі Щербина Михайло Анатолійович

 

вул. Шевченка, 47 м. Канів, Черкаська обл., 19000 (04736) 3-60-85,

факс (04736) 3-21-93

kaniv.ck@land.gov.ua

Відділ у м. Каневі

 

 

Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі

 

 

 

 

Гаврищук Володимир Борисович

Коломієць Інна Георгіївна

(заступник начальника)

20700, м. Сміла, вул. Соборна, 96а

 

 

 

 

 

(04733) 4-31-67

smila.ck@land.gov.ua

 

 

Відділ у м. Смілі
Міськрайонне управління в Уманському районі та м. Умані Осадчук Геннадій Михайлович 20300, м. Умань, вул. Незалежності, 5 (04744) 3-16-27

uman.ck@land.gov.ua

Відділ у м. Умані

 

 

Міськрайонне Управління  у Черкаському  районі та м. Черкасах Коверський Анатолій Миколайович 18003, м. Черкаси, вул. Чорновола, 157 (0-472) 64-34-61

cherkasy.ck@land.gov.ua

Відділ у м. Черкаси
 

Відділ у Городищенському районі

Лисак Руслан Олександрович 19501, м. Городище, вул. Театральна, 5 (0-234) 2-20-71

horodyshche.ck@land.gov.ua

Відділ у Драбівському районі Лимаренко Микола Іванович

 

19800, смт Драбів, вул. Центральна, 69 (0-238) 3-04-79 drabiv.ck@land.gov.ua
Відділ у   Жашківському районі Гнєвуш Наталія Василівна 19200, м. Жашків, вул. Благовісна, 16 (0-247) 6-26-92 zhashkiv.ck@land.gov.ua
 Відділ у Кам’янському районі

 

 Дорошко Руслан Іванович 20800, м. Кам’янка, провул. Галі Кудрі, 10 (0-232) 6-21-08 kamianka.ck@land.gov.ua
 Відділ у Катеринопільському районі Кошовий Олег Вікторович 20500, смт. Катеринопіль, вул. Худюка, 22/а (0-242) 2-21-81 katerynopil.ck@land.gov.ua
Відділ у Корсунь-Шевченківському районі Федірко Марина Василівна 19400, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Ярослава Мудрого, 30 (0-235) 2-47-22 k-shevchenkivskyi.ck@land.gov.ua
Відділ у Лисянському районі Борсенко Олександр Володимирович 19300, смт Лисянка, вул. Гетьманський Шлях, 20 (0-249) 6-11-76 lysianka.ck@land.gov.ua
Відділ у Маньківському районі Гончар Віктор Володимрович 20100, смт Маньківка, вул. Соборна, 14 (0-248) 6-35-86 mankivka.ck@land.gov.ua
Відділ у Монастирищенському районі

 

 

 

 

 

Дзірун Євгеній Анатолійович

Хінціцька Оксана Іванівна (заступник начальника)

 

19100, м. Монастирище, вул. Гагаріна, 4

 

 

 

 

 

(0-246) 2-36-58

monastyryshche.ck@land.gov.ua

 

 

 

 

Відділ у Тальнівському районі

 

 

 

 

 

 

Сикалов Геннадій Анатолійович

Руденко Леся Іванівна (заступник начальника)

 

 

20400, м. Тальне, вул. Гагаріна, 38

 

 

 

 

 

 

 

(0-231) 3-10-76 talne.ck@land.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

 Відділ у Христинівському районі Видай Сергій Миколайович 20000, м. Христинівка, вул. Гагаріна, 27/6 (0-245) 6-02-38 khrystynivka.ck@land.gov.ua
 

Відділ у Чигиринському районі

Клименко Ніна Леонідівна 20900, м. Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 19 (0-230) 2-56-34 chyhyryn.ck@land.gov.ua
 Відділ у Чорнобаївському районі Петренко Юрій Іванович 19900, смт Чорнобай, вул. Центральна, 115 оф.1 (0-239) 2-27-82

chornobaivka.ck@land.gov.ua

 Відділ у Шполянському  районі Матвійчук Олександр Сергійович 20600, м. Шпола, вул. Лозуватська, 60 (0-241) 5-50-79 shpola.ck@land.gov.ua