Спеціалісти Держгеокадастру Черкаської області протягом 2020 року спрямували до місцевих бюджетів 3 млн 422 тис. грн за надані адміністративні послуги.

Найбільше – близько 3 млн грн – громадяни та юридичні особи сплатили за отримання 28075 відомостей із Державного земельного кадастру. Також майже 245 тис. грн надійшло до бюджетів за обов’язкову й добровільну державну експертизу документацій із землеустрою (1645 шт.).

Усього торік Держгеокадастр Черкаської області надав понад 175 тис. адміністративних послуг, із яких 82,5% (144,5 тис.) – безоплатно. Серед безоплатних найбільш запитувані послуги: надання витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (65644 шт.) і державна реєстрація земельної ділянки – 40516 послуг.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України територіальні органи Держгеокадастру надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.