Цього місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області запропонує інвесторам узяти в користування через аукціон 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа цих наділів становить 123 га.

Виставлена на торги земля знаходиться в Чигиринському районі – 6 земельних ділянок, загальна площа яких становить 108,5 га, та по одній земельній ділянці в Монастирищенському  (13,2 га) й Жашківському  (1,3 га) районах.

Цього року на Черкащині вже проведено 4 земельні торги, за результатами яких передано в користування 26 земельних ділянок загальною площею 571 га.

Довідка:

 Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні торги».