Біографічна довідка

Народилася 5 січня 1990 року в місті Кременець Тернопільської області.

Освіта

2014 року закінчила Національний університет «Острозька академія», здобувши спеціальність «правознавство», кваліфікацію – юрист.

Трудова діяльність

Із початку 2014 до березня 2016 – обіймала посаду головного спеціаліста юридичного відділу Головного управління Держземагентства (пізніше Держгеокадастру) у Черкаській області, м. Черкаси

У період із квітня по грудень 2016 року працювала юристом Товариства з обмеженою відповідальністю «Ресурс Консалтинг Груп» (м. Черкаси).

Потім із лютого по грудень 2017-го була головним спеціалістом, начальником відділу представництва в судах та інших органах Юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області (м. Черкаси).

Із грудня 2017 до 22.08.2019 обіймала посади заступника директора з проектної роботи, заступника директора державного підприємства «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», м. Черкаси.

23 серпня 2019 року Ірину Якиляшек призначено заступником начальника – начальником Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.