Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства використання земель комунальної власності сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Михайлівської сільської територіальної громади Черкаського району.

За результатами перевірки встановлений факт порушення вимог земельного законодавства, а саме статей 125 та 126 Земельного кодексу України, що полягає в самовільному зайнятті земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 8,5 га в адміністративних межах Михайлівської сільської територіальної громади Черкаського району. Ділянку використовують для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Порушника земельного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 53-1 КУпАП, проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки, на суму майже 40 тис. грн., яка сплачена порушником добровільно.