До уваги громадян і юридичних осіб

Наказ ГУ Держгеокадастру у Черкаській області №4 від 20.04.2021 “Про відміну рішення про ліквідацію головного управління Держгеокадастру у Черкаській області”

Наказ Держгеокадастру від 19.04.2021 № 210 “Про відміну рішення про ліквідацію територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру”

На які перевірки в 2021 році поширюється мораторій

Завантажити «Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність» можна за посиланням.

Держгеокадастр запровадив новий електронний сервіс “Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації”

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 20.10.2020 №128 “Про внесеня змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 № 53”

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 18.05.2020 №72 “Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 №53”

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 08.04.2020 №63 “Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 №53”

Обмежувальні заходи, що запроваджені в апараті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та його територіальних органах на час карантину

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 №53 “Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу (COVID-19)”

Спрощено процес отримання доступу до відомостей ДЗК

До уваги громадян! Адміністративна послуга з видачі рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності здійснюється через центр надання адміністративних послуг міста Черкаси за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 170

У Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області діє громадська приймальня

Наказ про затвердження плану заходів з участі в проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права

Увага! Інженери-землевпорядники можуть on-line оформити довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Шановні громадяни та професіонали земельного ринку!

На сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно й оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи.

За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:

одержати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, оформити запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.

Щоб скористатись функціоналом, необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через мобільного оператора (MobileID).

Без авторизації можна замовити отримання кваліфікаційного сертифіката й дубліката кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, а також отримати витяги з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів, Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, подати на погодження проект землеустрою.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можна замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Запровадження електронних послуг як частини політики детінізації та боротьби з корупцією в сфері земельних відносин є одним із головних пріоритетів у діяльності Держгеокадастру. На сьогодні  вже 15 адміністративних послуг доступні громадянам онлайн.

Інформація про Координаційний центр з надання правової допомоги

Система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», існує первинна правова допомога та вторинна правова допомога.

Безоплатна первинна правова допомога (БППД) включає в себе такі види правових послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Право на БППД мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) включає такі види правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Право на БВПД мають категорії осіб, які визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу» та іншими законами України.

На сьогодні система безоплатної правової допомоги налічує 535 точок доступу, які розміщені на всій території України та регулярно надають правову допомогу населенню.

Діє єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.

Перейти на офіційний вебсайт Координаційного центру з надання правової допомоги

Звернення від громадян реєструють у день  надходження документа

Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади й місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348, усі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) й скарги, що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися в день їхнього надходження. На вимогу громадянина, який подав звернення до організації, на першому аркуші копії звернення проставляється штамп із зазначенням найменування організації, дати надходження та вхідного номера звернення. Така копія повертається громадянинові.

    У разі виявлення порушень вищезазначених вимог чинного законодавства, просимо звертатися на „гарячу” телефонну лінію Держгеокадастру – 0-800-300-808

Відеопрезентація електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру»

 

ЗАКОН УКРАЇНИ “Про звернення громадян”