До уваги громадян і юридичних осіб!

Створюється резерв працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

Мета створення резерву – забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Зареєструватися в системі й заповнити анкету можна за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua

Резерв формується з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.
Детально за посиланням.

Про втрату чинності деяких наказів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області у зв’язку із закінченням дії карантину
Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно»
Інформаційні матеріали щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Порядок відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно
Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2023 року № 164 «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 727»
Орендар земельної ділянки зобов’язаний зареєструвати права оренди в Державному реєстрі речових прав
Впроваджено нову функціональну можливість щодо здійснення кадастровими реєстраторами державної реєстрації земельних ділянок за принципом випадковості
Закон України від 19 жовтня 2022 року № 2698-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель»
В Україні відновлено торги з набуття права оренди земельних ділянок с/г призначення
Уряд вніс зміни до Типового договору оренди землі та продовжив строк реалізації пілотного проекту щодо внесення до ДЗК відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками
Постанова Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2022 р. № 896 «Питання переходу у власність держави майна, коштів та інших активів забороненої судом політичної партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень»
Перелік адрес електронних поштових скриньок головних управлінь Держгеокадастру в областях для надсилання договорів оренди землі, укладених згідно з пунктом 27 розділу X Земельного кодексу України, а також для надсилання відповідних технічних документацій до Державного фонду документації і Книг реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану
Закон України від 12 травня 2022 року № 2254-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності»
Закон України від 12 травня 2022 року № 2255-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству»

Пам’ятка «Порядок дій населення в разі оголошення евакуації»

Щодо окремих питань застосування постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок”
2 листопада відбудеться IV Міжнародний форум «Кібербезпека. Захистимо бізнес – захистимо державу». Всі охочі можуть взяти в ньому участь

З метою необхідності протистояння більшої кількості викликів і загроз у кіберпросторі, а також розвитку співробітництва бізнесу та влади в розбудові безпечного кіберпростору країни, покращення інформаційної взаємодії 02 листопада 2021 року в Києві буде проведено IV Міжнародний форум «Кібербезпека. Захистимо бізнес – захистимо державу».

Детальніше про захід за посиланням.

Безоплатна правова допомога

Наказ ГУ Держгеокадастру у Черкаській області №4 від 20.04.2021 “Про відміну рішення про ліквідацію головного управління Держгеокадастру у Черкаській області”

Наказ Держгеокадастру від 19.04.2021 № 210 “Про відміну рішення про ліквідацію територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру”

На які перевірки в 2021 році поширюється мораторій

Завантажити «Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність» можна за посиланням.

Держгеокадастр запровадив новий електронний сервіс “Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації”

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 20.10.2020 №128 “Про внесеня змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 № 53”

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 18.05.2020 №72 “Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 №53”

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 08.04.2020 №63 “Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 №53”

Обмежувальні заходи, що запроваджені в апараті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та його територіальних органах на час карантину

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 17.03.2020 №53 “Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу (COVID-19)”

До уваги громадян! Адміністративна послуга з видачі рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності здійснюється через центр надання адміністративних послуг міста Черкаси за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 170

Наказ про затвердження плану заходів з участі в проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права

Увага! Інженери-землевпорядники можуть on-line оформити довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Шановні громадяни та професіонали земельного ринку!

На сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно й оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи.

За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:

одержати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, оформити запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.

Щоб скористатись функціоналом, необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через мобільного оператора (MobileID).

Без авторизації можна замовити отримання кваліфікаційного сертифіката й дубліката кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, а також отримати витяги з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів, Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, подати на погодження проект землеустрою.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можна замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Запровадження електронних послуг як частини політики детінізації та боротьби з корупцією в сфері земельних відносин є одним із головних пріоритетів у діяльності Держгеокадастру. На сьогодні  вже 15 адміністративних послуг доступні громадянам онлайн.

Інформація про Координаційний центр з надання правової допомоги

Система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», існує первинна правова допомога та вторинна правова допомога.

Безоплатна первинна правова допомога (БППД) включає в себе такі види правових послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Право на БППД мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) включає такі види правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Право на БВПД мають категорії осіб, які визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу» та іншими законами України.

На сьогодні система безоплатної правової допомоги налічує 535 точок доступу, які розміщені на всій території України та регулярно надають правову допомогу населенню.

Діє єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.

Перейти на офіційний вебсайт Координаційного центру з надання правової допомоги

Звернення від громадян реєструють у день  надходження документа

Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади й місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348, усі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) й скарги, що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися в день їхнього надходження. На вимогу громадянина, який подав звернення до організації, на першому аркуші копії звернення проставляється штамп із зазначенням найменування організації, дати надходження та вхідного номера звернення. Така копія повертається громадянинові.

    У разі виявлення порушень вищезазначених вимог чинного законодавства, просимо звертатися на „гарячу” телефонну лінію Держгеокадастру – 0-800-300-808

Відеопрезентація електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру»

 

ЗАКОН УКРАЇНИ “Про звернення громадян”