6 грудня 2021 року представники Держгеокадастру на чолі із першим заступником Голови Держгеокадастру Анатолієм Мірошниченком взяли участь у 15-му засіданні Аграрного діалогу Україна ‒ ЄС. У засіданні також взяли участь представники Європейської комісії, Мінагрополітики, Представництва України при ЄС, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України. Проведення заходу здійснювалося із врахуванням карантинних норм та обмежень з можливістю участі в режимі відеоконференції.

Діалог з аграрних питань Україна – ЄС відбувається щорічно та є основним майданчиком для двостороннього співробітництва між Україною і Європейським Союзом в аграрній сфері.

У ході засідання перший заступник Голови Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко виступив із презентацією щодо прогресу України у впровадженні земельної реформи, під час якої, зокрема, ознайомив присутніх із основними принципами функціонування ринку земель. Також Анатолій Миколайович проінформував учасників заходу про запровадження електронних земельних аукціонів і про стан впровадження національної інфраструктури геопросторових даних, а також розповів про нещодавно внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок» від 03 листопада 2021 року № 1147.

У межах зустрічі представники Європейської комісії презентували Стратегію Європейського Союзу «Від лану до столу», розповіли учасникам заходу про хід реформи Спільної європейської аграрної політики та про останні зміни у законодавстві ЄС щодо органічного землеробства.