Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру допомагає і буде допомагати інвесторам.

На цьому голова  Держгеокадастру Роман Лещенко наголосив під час онлайн-зустрічі з представниками бізнес-асоціацій та інвесторів, які звернулися до відомства в рамках співпраці у форматі «G2B». Ці зустрічі передбачають напрацювання рішення проблемних питань, які можуть виникнути чи виникли у бізнесу в процесі оформлення земельної документації.

«Ми пропонуємо алгоритм дій, щоб питання, які виникають у бізнесу, вирішувалися оперативно і за зрозумілою для всіх процедурою. Це, в першу чергу, інвестиційна привабливість нашої країни. Якщо підприємці хочуть вкладати кошти в розвиток економіки країни і при цьому працювати в правовому полі – ми з задоволенням їм у цьому допоможемо. Держгеокадастр має бути зручним сервісом і для фізичних осіб і для інвесторів. Бізнес має працювати на розвиток економіки, а не ходити по кабінетам чиновників», – зазначив голова Держгеокадастру Роман Лещенко за підсумками зустрічі.

Учасники зустрічі, серед яких «Європейська Бізнес Асоціація», «Американська торгова палата» та представники посольств Великобританії й Нідерландів, висловили Держгеокадастру вдячність  за відкритість і роботу, яка регулярно проводиться в рамках вирішення земельних питань, що виникають у інвесторів.