За два місяці 2016  року Держгеокадастр Черкащини надав населенню 34,8 тис.адміністративних послуг. Із них 23,8 тис., або 68 %, – безплатні та 11 тис. (32 %) – платні. Сума за платні послуги становить 614,3 тис. грн. Ці кошти надійшли до Державного бюджету України.

Найбільше – 553,5 тис. грн – сплачено за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували майже 10,5 тис. таких документів. Також поповнили Державний бюджет 42,2 тис. грн, які надійшли від послуг із виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що було допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру. По отримання цієї послуги протягом січня – лютого звернулося 262 особи. Ще одна з найпоширеніших послуг – здійснення державної експертизи землевпорядної документації. За виконання 216 штук таких робіт сплачено майже 9,2 тис. грн.

Серед безоплатних адміністративних послуг, які надають територіальні органи Держгеокадастру Черкаської області, найбільша кількість запитів стосувалися проведення державної реєстрації земельної ділянки (7 354) та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (5 884).

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.