Протягом 2015 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області провели експертизу 1 603 комплектів проектно-технічної документації, розробленої державними землевпорядними організаціями та іншими суб’єктами підприємницької діяльності.

За результатами перевірки, 1 136 комплектів документацій (70,9 % від загальної кількості) оцінено позитивно. На доопрацювання працівники землевпорядної служби Черкащини повернули розробникам 467 (29,1 %) документацій.

На території Черкаської області здійснюють господарську діяльність понад 70 суб’єктів господарювання, що виконують роботи із землеустрою, оцінки земель і проведення торгів.

Довідка:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз і оцінка об’єктів експертизи щодо їхньої відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для ухвалення рішень стосовно об’єктів експертизи. Про це йдеться в Законі України «Про державну експертизу землевпорядної документації».