Упродовж 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 124416 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зокрема зареєстрували в Державному земельному кадастрі 45006 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (9638),  Уманському (3303) і Золотоніському (3000) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори внесли до ДЗК 45051 відомість про земельні ділянки й надали 27696 витягів із ДЗК про земельну ділянку.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини видали 6663 відомості з ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.