Упродовж 2020 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 29041 звернення із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували в ДЗК 8492 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (1538),  Драбівському (732) і Городищенському (621) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори внесли до ДЗК 11187 відомостей про земельні ділянки й надали 6704 витяги з ДЗК про земельну ділянку. Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини видали 2658 відомостей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.