5 жовтня 2023 року в Держгеокадастрі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру і громадською організацією «ГІС-Кадастрова асоціація України». Документ підписали в. о. Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко та Голова Правління ГО «ГІС-Кадастрова асоціація України» Роман Балабаник.

Метою реалізації Меморандуму є взаємодія та координація діяльності між організаціями з питань розвитку національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, Державного земельного кадастру.

У рамках Меморандуму передбачено, зокрема, проведення технічних зустрічей і консультацій, семінарів, круглих столів, конференцій та інших спільних заходів, обмін матеріалами й даними.

В. о. Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко подякував колегам за роботу та висловив впевненість, що підписання Меморандуму дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем і розширить механізми громадської участі в розвитку геоінформаційних систем, земельного кадастру та землевпорядкування в Україні.