Спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом І півріччя 2017 року надали населенню 84 975 адміністративних послуг. Із них 21 885 – платно, за що бюджети різних рівнів отримали 1 млн 782 тис. грн.

      Найбільше коштів, понад 1,6 млн грн., надійшло до бюджетів за надання 19 740 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, 83 тис. грн. – за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру, а також 57,6 тис. грн. – за державну експертизу землевпорядної документації.

      Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 63 тис. адмінпослуг, або 74% від усіх. Серед них найбільш затребуваними залишаються державна реєстрація земельної ділянки та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями.

       Довідка:

     Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.