Протягом 2016  року спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Черкаської області надали населенню 92 тисячі адміністративних послуг. Із них 54,5 тис., або 59 %, надані безплатно та 37,5 тис. (41 %) – з оплатою.

   За адмінпослуги, що потребують оплати, фахівці землевпорядної служби Черкащини перерахували до Державного бюджету України 2 млн 494 тис. грн. Найбільше – 2,26 млн грн. – сплачено за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували 35 тис. таких документів. Також поповнили Державний бюджет 151,6 тис. грн., які надійшли від послуг із виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що було допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру. Цю послугу за півроку отримали 889 осіб. Ще одна з найпоширеніших послуг – здійснення державної експертизи землевпорядної документації. За виконання 1 211 таких робіт сплачено 63,6 тис. грн.

    Серед безоплатних адміністративних послуг, які надають територіальні органи Держгеокадастру Черкаської області, найбільша кількість запитів стосувалися проведення державної реєстрації земельної ділянки (16,4 тис.), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями  (15,4 тис.). Також видано 10,4 тис. витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

     Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.