Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Черкаської області 2016 року надали населенню 186 588 адміністративних послуг. Із них 75 620 – платно, за що бюджети різних рівнів отримали 5 млн 115 тис. грн.

        Найбільше коштів, майже 4,7 млн грн., надійшло до бюджетів за надання 69943 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку та 275,2 тис. грн. – за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що допущено не з вини органу, що здійснює ведення кадастру.

           Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 110 968 адмінпослуг, або 59,5%. Серед них найбільш затребуваними залишаються державна реєстрація земельної ділянки (35,5 тис.) і надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (29,4 тис.). Також видано понад 16 тис. витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

           Довідка:

     Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.