За І півріччя 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали громадянам і юридичним особам 71 061 адміністративну послугу, більшість – 58 117 шт. (82%) – безоплатно.

Серед безоплатних найпоширеніша послуга – державна реєстрація земельної ділянки. За півроку зареєстровано в Державному земельному кадастрі (ДЗК) понад 20 тис. земельних ділянок.

Також землевпорядна служба Черкаської області протягом зазначеного часу надала більше 12,3 тис. платних послуг, за які сплачено 1 млн 438 тис грн.

Найбільше коштів – 1,255 млн грн – надійшло до бюджетів різних рівнів за надання 11 980 відомостей із ДЗК та понад 89 тис. грн заявники сплатили за обов’язкову й добровільну державну експертизу землевпорядної документації (618 шт.).

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України територіальні органи Держгеокадастру надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.