До Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області на цей час, починаючи з липня 2014  року, всього звернулося 6 230 учасників АТО. Їм надали 4 804 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок.

    На сьогодні 1 920 учасників АТО й членів сімей загиблих воїнів завершили процедуру оформлення й уже отримали у власність землю загальною площею 2 879,14 гектара.

    Землевпорядна служба Черкащини виділила 1 786 ділянок площею 2 787,23 гектара, а саме: 1 424 земельні ділянки загальною площею 2 744,85 га – для ведення особистого селянського господарства й 362 ділянки загальною площею 42,38 га – для індивідуального садівництва. Решту ділянок (для особистого селянського господарства, будівництва житла, дач) надали органи місцевого самоврядування й райдержадміністрації.

     Довідка:

     Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

    На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.