Усього з початку 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло з інших областей 5572 проекти землеустрою. На сьогодні експерти опрацювали 5522, на розгляді – 50 проектів.

За принципом випадковості системою електронного документообігу направлено на погодження до інших областей 9679 проектів землеустрою земельних ділянок, які розташовані на території Черкащини. Із них опрацьовано 9480 проектів, нині перебуває на розгляді 199.

У землевпорядній службі Черкаської області працюють 9 експертів державної експертизи, які склали кваліфікаційні іспити та здійснюють погодження проектів землеустрою щодо відведення земель.

 Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.