На сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області й каналі «YouTube» (посилання на сайті) у режимі реального часу фахівці управління землеустрою щосереди проводять онлайн-трансляцію розпорядження землями сільськогосподарського призначення.

Таке нововведення – гарантія відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, адже надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби. Окрім цього, трансляції сприяють повноті реалізації стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації»: населення не лише оперативно інформоване, а й залучається до процесу розгляду клопотань і ухвалення рішень стосовно надання або ж відмови в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність і користування.

Графік може змінюватися з огляду на технічні причини, офіційні свята й вихідні, обсяги навантаження Головного управління тощо. Анонс заходу з переліком запланованих до розгляду номерів клопотань оприлюднюється  напередодні трансляції на офіційному сайті установи.

Після ефірів усі накази реєструють і публікують відповідні рішення.