Землевпорядна служба Черкащини з 1 листопада 2019 до сьогодні внесла до Державного земельного кадастру (ДЗК) відомості про 3428 земельних ділянок, на які видані правовстановлюючі документи, але відомості були відсутні в ДЗК і не відображалися на Публічній кадастровій карті. Загальна площа цих ділянок – 6,3 тис. гектара. Найбільше внесено відомостей про ділянки, що розташовані в Уманському (497 ділянок, загальна площа 704 га) і Монастирищенському (482 ділянки, загальна площа 1,2 тис. га) районах.

 Виконуючи доручення Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Держгеокадастр Черкаської області продовжує наповнювати  ДЗК і вкотре закликає громадян, які мають державні акти на землю старого зразка без кадастрового номера, звернутися до землевпорядних організацій. Адже саме за заявою власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності) здійснюється державна реєстрація земельної ділянки на підставі технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Цим громадяни захистять своє право на власність.

По консультацію й допомогу стосовно вищезазначеного питання завжди можна звернутися до районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.