У Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області відбулася робоча нарада, на якій детально розглянуто два питання: стан виконання робіт по встановленню меж адміністративно-територіальних одиниць і проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.

Начальник  Управління державного земельного кадастру ГУ Ольга Пазинич детально проінформувала, що на території Черкащини встановлено межі 172 населених пунктів області (20%), із них до Державного земельного кадастру (ДЗК) внесені відомості про межі 158 населених пунктів. Потребують установлення меж 683 населені пункти з 855. На сьогодні тривають роботи зі встановлення меж ще 330 населених пунктів. Майже 90% робіт (для 294 н. п.) виконують спеціалісти ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Керівники структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру в районах прозвітували про здійснені ними заходи зі встановлення меж, зокрема про співпрацю з Черкаською регіональною філією Центру ДЗК, територіальними підрозділами ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» й органами місцевого самоврядування.

 

Водночас Черкаська регіональна філія Центру ДЗК здійснює інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Черкащини. Відповідно до проведених робіт внесено відомості до Державного земельного кадастру про майже 11 тисяч гектарів землі.

Також після наради для державних кадастрових реєстраторів проведено семінар-навчання щодо якості надання адміністративних послуг у земельній сфері.