Протягом І півріччя 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області видали 41469 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки.

Найбільше таких документів надано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Черкаського (5475), Драбівського (3473), Золотоніського (3458) і Чорнобаївського (3315) районів Черкащини.

Від загальної кількості документів 78% (32400 шт.) видано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі. Через центри надання адміністративних послуг – 22% (9069 витягів).

 Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.