Із початку 2020 року спеціалісти територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області видали замовникам 48715 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки. Ця послуга – безоплатна.

Найбільше таких документів надано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Черкаського (6598), Драбівського (4244), Золотоніського (3641) і Чорнобаївського (3426) районів Черкащини.

До того ж 77,4% (37724 шт.) від загальної кількості документів видано громадянам на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі. Через центри надання адміністративних послуг – 22,6% (10991 витяг).

 Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.