Структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом 2017 року надали населенню 191 246 адміністративних послуг. Із них 51 057 – платно, за що бюджети різних рівнів отримали 4 млн 10 тис. грн.

Найбільше коштів, майже 3,7 млн грн., надійшло до бюджетів за надання 46,6 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 171,4 тис. грн. – за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру. Також 156  тис.  грн. сплачено за державну експертизу землевпорядної документації.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 140 189  адмінпослуг, або 73% від усіх. Серед них найбільш затребуваними залишаються державна реєстрація земельної ділянки (63 510 послуг) і надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (27 407).

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.