Новини

Держгеокадастр відкрив для сертифікованих інженерів-землевпорядників дані про координати поворотних точок меж земельних ділянок

Держгеокадастр створив новий функціонал Державного земельного кадастру в межах стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації»: надано можливість завантажувати дані про координати поворотних точок меж земельних ділянок через електронний кабінет сертифікованого інженера-землевпорядника.

Відповідні нормативно-правові зміни ініційовані Держгеокадастром і вже схвалені Кабінетом Міністрів України (постанова Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1140 «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру»).

Функція стала доступною для сертифікованих інженерів-землевпорядників, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Можливість завантаження координат поворотних точок меж земельних ділянок у форматі «.json» доступна в розділі «Інформація про права».

Надалі заплановано розвивати зазначений функціонал Державного земельного кадастру щодо роботи з відомостями про координати й удосконалювати нормативно-правову базу.