Новини

Держгеокадастр виправлятиме помилки в земельному кадастрі за заявками з Державного аграрного реєстру

В Україні стартував пілотний проект Державного аграрного реєстру, функціоналом якого передбачена можливість формування заявки на виправлення помилок у Державному земельному кадастрі. Уже зараз Держгеокадастр усуває помилки в Державному земельному кадастрі, зокрема:

  • неправильне застосування системи координат земельних ділянок;
  • помилки у визначенні кадастрових номерів земельних ділянок;
  • наявні технічні помилки;
  • помилки щодо метричної інформації про земельні ділянки;
  • помилки, які можна виправити шляхом перевірки архівної документації із землеустрою.

«Держгеокадастр докладає максимальних зусиль для виправлення колишніх помилок, у цій парадигмі комунікація з громадянами відіграє  найважливішу роль. Саме тому ми одразу підтримали ініціативу стосовно інтеграції та вдосконалення наявних реєстрів, які, безперечно, не є досконалими. Тому взаємодія з Державним аграрним реєстром — реальний шанс якісно вдосконалити інформаційне наповнення Державного земельного кадастру», — зазначив голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик.

Довідково. Державний аграрний реєстр — електронний майданчик, що сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою й сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надання державних сервісів, спрощення доступу до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, запровадження програм таргетованої державної підтримки й оцінки їхньої ефективності.

Ознайомитися з планом роботи мобільних команд операторів можна за посиланням.

Зареєструватися в Державному аграрному реєстрі онлайн.