22–23 листопада 2022 року в м. Празі (Чеська Республіка) відбулася Спільна конференція PCC (Permanent Cadastre Committee in EU) та Eurogeographics CLRKEN «Роль кадастру в інформаційному забезпеченні розвитку інфраструктури, необхідної для підвищення енергетичної незалежності та досягнення екологічних цілей», у якій взяв участь у режимі онлайн заступник Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко.

У ході проведення конференції Дмитро Макаренко виступив із презентацією «Функціонування Державного земельного кадастру України під час воєнного стану» щодо особливостей функціонування Державного земельного кадастру в Україні протягом останніх дев’яти місяців, розвитку й удосконалення системи, запровадження нових функціоналів, а також стосовно заходів, яких вживає Держгеокадастр для забезпечення захисту й безпеки стратегічних систем і реєстрів, стабільного енергопостачання їхньої роботи.

Під час конференції учасники розглянули актуальні питання безпеки й захисту даних, що виникають на тлі погіршення безпекової ситуації в Європі, обговорили шляхи пошуку можливостей та варіанти вирішення питань забезпечення захисту стратегічних систем і реєстрів кадастровими службами в різних європейських країнах.

З 21 листопада 2019 року Україна в особі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру є членом в ролі спостерігача Постійного комітету з питань кадастру Європейського Союзу (Permanent Cadastre Committee in EU), до якого входять представники національних кадастрових органів п’ятнадцяти країн Європейського Союзу.