Усього за час реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до експертів Держгеокадастру в Черкаській області надійшло з інших областей 1130 проектів землеустрою. На сьогодні опрацьовано 1023, ще 107 проектів перебувають на розгляді.

      Спеціалісти відділів Держгеокадастру в районах Черкащини направили на погодження до інших областей 1529 проектів землеустрою, із них опрацьовано 1348, у роботі наразі – 181 проект.

      У землевпорядній службі Черкащини працюють 6 експертів державної експертизи, які склали кваліфікаційні іспити та здійснюють погодження проектів землеустрою щодо відведення земель. Із них у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області – два експерти, четверо – у районних відділах відомства.

     Довідково:

    Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

     Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.