Протягом 2019 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до експертів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло з інших областей 12524 проекти землеустрою. Таку ж кількість надано висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а саме: погоджено 9694 проекти, 2830 – не погоджено.

За цей же період експерти структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області направили на погодження до інших областей 9095 проектів землеустрою.

У Черкаській області розгляд проектів землеустрою здійснюють 17 експертів.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.