У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся семінар для працівників ЦНАПів на тему «Надання адміністративних послуг Держгеокадастру через Центри надання адміністративних послуг. Зміни в земельному законодавстві».

Начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Пазинич розповіла про заходи щодо надання доступу до Державного земельного кадастру (ДЗК) органам місцевого самоврядування та ЦНАПам, роз’яснила порядок проведення стажування у сфері земельних відносин. Слухачі також дізналися про зміни в земельному законодавстві, якими працівники ЦНАПів мають керуватися в своїй роботі.

Презентацію про порядок надання доступу та підключення до програмного забезпечення ДЗК представив завідувач сектору інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руслан Шуляк. Він також пояснив різницю між Публічною кадастровою картою України й відомостями Державного земельного кадастру (ДЗК) та вказав на переваги підключення до відомостей ДЗК.

Завдяки цьому семінару адміністратори ЦНАПів зможуть якісно надавати послуги Держгеокадастру, а в разі потреби звертатися по консультацію до спеціалістів-землевпорядників.