Державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області цього року зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 23026 земельних ділянок, зокрема в липні – 3062, та надали витяги з ДЗК на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

Також за січень – липень видано 14913 витягів із ДЗК про земельну ділянку, 8192 довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями, внесено до ДЗК 14231 відомість (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць і про земельну ділянку.

Загалом протягом зазначеного часу кадастрові реєстратори Черкаської області надали понад 84 тис. адміністративних послуг із питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.