Під час двох засідань громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області, що відбулися в червні, до складу цього дорадчого органу включено ще трьох осіб: Євгенія Глєбова (ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»), Олександра Каюка (ГО «Народний контроль Драбів») та Дмитра Іванова (ВО «Національний екологічний центр України»). Також обрали заступника голови громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області. Ним став Олександр Панімаш із ГО «Народна рада Драбівщини».

    Голова громадської ради Василь Шкут заявив про необхідність формування постійних робочих груп для контролю за дотриманням вимог законодавства під час проведення земельних торгів і виділення земельних ділянок та нагляду за дотриманням антикорупційного законодавства. У ході роботи громадські активісти сформували такі комітети й проголосували за їхніх членів:

  • антикорупційний комітет: Сторожев О. С., Земляков Ю. О., Гичка А. М., Науменко В. П., Керей В. І., Халявка П. М., Басок С. А., Панімаш О. А., Глєбов Є. М.;
  • комітет земельних торгів: Кураса С. А., Харченко О. М;
  • комітет виділення земельних ділянок: Шкут В. І., Лихолай Є. В., Панімаш О. А., Халамейдик О. В., Глєбов Є. М.

      Олександр Халамейдик запропонував звернутися до Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області з пропозицією включити до складу комісії з проведення інвентаризації та контролю за використанням земель у підпорядкованих районах представників громадської ради при Держгеокадастрі області, а саме: Олександра Панімаша, Олександра Каюка й Олександра Лисенка. Таку пропозицію члени ради підтримали одноголосно. Також за ініціативою начальника управління землеустрою та охорони земель Євгенія Коломійця делегували представника громадської ради Віктора Науменка до Черкаської обласної комісії з проведення робіт по моніторингу земель сільгосппризначення.

     Наступне засідання громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області відбудеться 24 червня о 15 годині.