Відбулося чергове засідання громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області. На заході розглянули заяви для вступу до ради, що надійшли від представників інститутів громадянського суспільства. За результатами голосування членів громадської ради до дорадчого органу ввійшло ще 15 осіб: Олег Харченко  (ГО «Агенція регіональної підтримки підприємництва та інвестицій»), Петро Халявка (відділення Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» в Черкаській області «ЦЕНТР-Черкаси»), Юрій Земляков (ГО «Депутатський контроль»), Олег Сторожев (ГО «Праведність»), Сергій Кураса (ГО «Об’єднання бійців-реформаторів»), Михайло Глийовий (Тальнівська районна організація «Комітет по захисту Рідної Землі та підприємництва Черкаської області), Михайло Алтунін (ГО «Тальнівська правозахисна група»), Анатолій Гичка (ГФ «Народна самооборона» смт Чорнобай та Чорнобаївського району), В’ячеслав Керей (ГО «Черкаське регіональне антикорупційне бюро»), Олександр Гончар (ГО «ГРУПА ПАТРІОТ»), Олександр Панімаш (ГО «Народна рада Драбівщини»), Олександр Лисенко (ГО Рибалок-любителів «Еко-Захист»), Олександр Крижанівський (ГО «Об’єднані патріотичні сили»), Віктор Науменко (БО «Благодійний фонд «Воїни АТО Черкащини»), Станіслав Басок (ГО “КолоОбіг”).

    Щойно обраний голова громадської ради Василь Шкут наголосив, що члени цього дорадчого органу мають бути об’єктивними й незаангажованими, а не відстоювати свої або чиїсь бізнес-інтереси.

  

    Водночас Олексій Ющенко запропонував провести навчання для членів громадської ради, оскільки дехто не знає, які завдання покладено на Держгеокадастр і які питання в компетенції цього органу виконавчої влади. Для ефективності подальшої роботи він вважає доцільним створити кілька секторів за напрямами діяльності. Громадські активісти підтримали таку пропозицію. Тож у суботу юристи Сергій Кураса й Олег Харченко підготують і проведуть для членів ради навчання з роз’яснення земельного законодавства та роботи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

     Довідка:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», до складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, що зареєстровані в установленому порядку й провадять діяльність на території України.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади.