Про це йшлося на засіданні громадської ради, яка створена при Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області. Адже одне з пріоритетних завдань ради – це виявлення землекористувачів, котрі не сплачують орендної плати й податки. До детінізації використання земель усіх форм власності члени громадської ради залучатимуть голів сільських рад.

    Для ефективної роботи громадські активісти створили п’ять секторів і працюватимуть за такими напрямами: виділення землі учасникам АТО, інвентаризація земель, документообіг у Держгеокадастрі області, виявлення корупції в земельній сфері, проведення аукціонів. Водночас начальник управління землеустрою та охорони земель Євгеній Коломієць запропонував включити представника громадської ради до обласної комісії з проведення робіт по моніторингу земель сільгосппризначення.

      У разі виявлення незаконних фактів у земельній сфері члени громадської ради повідомлять про це на наступному засіданні й разом із працівниками землевпорядної служби обговорять шляхи вирішення наявних проблем.

       Про чергові збори громадської ради при Держгеокадастрі Черкаської області буде заздалегідь повідомлено на сайті відомства.