Держгеокадастр запроваджує новий електронний сервіс «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації»

З метою максимальної діджиталізації діяльності Держгеокадастру й покращення якості та доступності адміністративних послуг, запровадження нових і вдосконалення наявних електронних сервісів Держгеокадастр запровадив електронну послугу «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі».

Запропонований сервіс відкриває нові можливості щодо замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру.

Зазначений сервіс доступний для користувачів, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті. У такий спосіб користувач матиме змогу сформувати клопотання (заяву), завантажити файли об’єктів державної експертизи землевпорядної документації для здійснення їхньої реєстрації, копію документа, що підтверджує внесення замовником державної експертизи плати за проведення державної експертизи (за наявності). Це також може бути код квитанції про оплату послуг, який можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check». Заявник також зможе переглядати інформації про історію поданих клопотань (заяв) або здійснювати їх пошук за реєстраційним номером.