Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Черкащини на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами й договорами оренди.

Радимо всім землевласникам і землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів, виданих до 2004 року, перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті, рекомендуємо звернутися до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Для довідкової інформації й консультацій можете звернутися до районного відділу Держгеокадастру. Контактні дані за посиланням.

Звертаємо увагу, що державна реєстрація земельної ділянки не лише запобігатиме рейдерському захопленню землі та забезпечить належний захист ваших прав, а й значно спростить процедуру переоформлення земельної ділянки в разі потреби в майбутньому. Адже при вчиненні будь-яких правочинів щодо земельних ділянок (продаж, дарування, передача в оренду, кредит під зіставу земельної ділянки тощо) необхідна попередня держреєстрація з присвоєнням кадастрового номера.