Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області та його територіальні органи проводять відповідну роботу із запобігання корупційних проявів у сфері земельних відносин.

       Наказом від 16 січня 2015 року № 5 Головного управління запроваджено негайне інформування керівництва Держгеокадастру у Черкаській області в разі виявлення правоохоронними органами адміністративного правопорушення, вчинене працівником Відділу (Управління) під час службової діяльності, затримання за підозрою у вчиненні злочину або під час отримання хабара посадовою особою, винесення постанови суду про притягнення до відповідальності посадової особи. На підставі вищезазначеного наказу на виробничих нарадах Головного управління обговорюють питання неухильного виконання вимог антикорупційного законодавства.

         У Головному управлінні здійснюють перспективне й поточне планування заходів, що організовують і контролюють роботу із запобігання проявам корупції серед працівників відомства. Питання дотримання вимог антикорупційного законодавства та ЗУ «Про державну службу» постійно розглядають із керівниками структурних підрозділів Головного управління на виробничих нарадах. У Головному управлінні чітко дотримуються вимог законів України «Про державну службу», «Про звернення громадян» і Кодексу законів про працю України.

       Головне управління для забезпечення відкритості й прозорості своєї діяльності, інформування й роз’яснення населенню вимог земельного законодавства публікує статті роз’яснювального змісту в місцевій пресі.

   За 12 місяців 2015 року структурні підрозділи Головного управління провели 252 наради й семінари-навчання з питань земельного та антикорупційного законодавства для представників органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, опублікували 117 статей у засобах масової інформації та взяли участь у 58 по радіо- й телепередачах.

    Питання дотримання антикорупційного законодавства й реалізації заходів, спрямованих на попередження негативних явищ, що пов’язані з проявами корупції, перебувають на постійному контролі в структурних підрозділах і Головному управлінні.

    Проведена робота з дотримання антикорупційного законодавства в структурних підрозділах Головного управління стала запорукою того, що в землевпорядній службі області за 12 місяців 2015 року не зафіксовано фактів корупційних діянь.