За січень – листопад 2022 року фахівці землевпорядної служби Черкащини внесли в Державний земельний кадастр (ДЗК) дані про 3486 земельних ділянок загальною площею майже 2,5 тис. гектарів. Це відомості переважно про ті земельні ділянки, право власності на які виникло до 01.01.2013 р., коли ще не було автоматизованої системи ДЗК.

Виконуючи доручення Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, із 1 листопада 2019 року до сьогодні внесено до ДЗК відомості про 34391 земельну ділянку загальною площею 38,9 тис. га.  

Держгеокадастр Черкащини вкотре закликає громадян, які мають старі акти на право приватної  власності на землю без кадастрового номера, звернутися до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці й реєстрація її в ДЗК – це, насамперед, захист прав власності чи користування.

Проконсультувати з цього питання й допомогти завжди готові спеціалісти районних відділів Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області.