Спеціалісти Держгеокадастру Черкаської області протягом січня – березня 2021 року спрямували до місцевих бюджетів 941 тис. грн за надані адміністративні послуги.

Найбільше – 835 тис. грн – громадяни та юридичні особи сплатили за отримання відомостей із Державного земельного кадастру (8516 шт.). Також майже 54 тис. грн надійшло до бюджетів за обов’язкову й добровільну державну експертизу документацій із землеустрою (334 шт.).

Усього цього року Держгеокадастр Черкаської області надав близько 49 тис. адміністративних послуг, із яких більшість – 80% – безоплатно. Серед безоплатних найпоширеніші послуги: надання витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (23532 шт.) і державна реєстрація земельної ділянки – 10234 послуги.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України територіальні органи Держгеокадастру надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.