Протягом січня – серпня 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 80036 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 28045 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (4533), Уманському (2862) й Золотоніському (2005) районах.

Також державні кадастрові реєстратори за вісім місяців надали 18328 витягів із ДЗК про земельну ділянку, внесли до ДЗК відомості (зміни до них) по 30809 земельних ділянках і видали 2854 відомості з ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.