Продовження договору оренди, виділення земельних ділянок у власність працівникам соціальної сфери, учаснику АТО, уточнення необхідної документації для приватизації певної ділянки – такі та інші питання з’ясували громадяни сьогодні, 27 грудня, під час прийому в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександра Матвійчука.

Для вирішення своїх земельних проблем люди прибули із сіл Тальнівського, Христинівського, Золотоніського й Черкаського районів.

Олександр Матвійчук усім надав кваліфіковану консультацію для вирішення порушених громадянами питань, декому пояснював, як користуватися публічною кадастровою картою, роз’яснював законодавство. Також для невідкладної допомоги відвідувачам залучав начальника Управління землеустрою та охорони земель Валентину Коваленко й керівників районних відділів Держгеокадастру в районах області.

Особистий прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства, також в Головному управлінні щоденно діє «Громадська приймальня».