За традицією в це християнське свято діти отримують подарунки й вірять у диво, звершуване Святим Миколаєм, і вчаться в нього бути милосердними й добрими. Жодна дитина не має бути позбавлена уваги, де б вона не перебувала і які складні життєві ситуації не переживала б. Саме тому працівники Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області завітали до КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» («Теплий дім»).

Врахувавши потреби закладу, привезли для хлопчиків і дівчаток різного віку набори для творчості й логіки, розвивальні й розважальні ігри, розмальовки, фарби, олівці, іграшки… Саме це завжди потрібне вихованцям Центру, адже щоразу тут зустрічаємо нових дітей, які часто вперше бачать такі речі. Вручені подарунки – корисні для розвитку мовлення, мислення, моторики рук, кмітливості, винахідливості, зваженості в рішеннях, вміння спілкуватися з однолітками. Та головне для діток, які обділені домашнім теплом і любов’ю рідних, – це надана увага кожному, добре слово, аплодисменти їхнім виступам. Адже це вселяє в них віру в себе, впевненість, що вони для когось важливі й потрібні.

Держгеокадастр Черкаської області, який ось уже шостий рік поспіль опікується КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», двічі на рік у дитячі свята привозить подарунки. Раніше придбано для «Теплого дому» електросушки для рук, два пилососи, машинку для підстригання, фени для сушіння волосся, великий килим на підлогу, пральний порошок, засоби особистої гігієни, мішки-пуфи, набори для творчості, ролики й пеніборди, настільні ігри: «Твістер», «Монополія», «Дженга», шашки, шахи, конструктори «Лего» для хлопчиків і дівчаток, картинки за номерами для розфарбовування, спортивний інвентар: футбольні, волейбольні й баскетбольні м’ячі, скакалки й нейроскакалки, літачки планерні метальні з пінопласту, кільцекиди, набори для бадмінтону, боулінгу, дартсу тощо.

Вихователі закладу, які вкладають частину своєї душі в дитячі серця, подякували представникам Держгеокадастру за шефство, що триватиме й надалі.