Протягом квітня – травня 2016 року на Черкащині реалізовано вісім земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності загальною площею 0,55 га. Із них чотири ділянки (0,13 га) – у Черкасах. Від продажу землі за цей період до бюджетів надійшло понад 382,3 тис. грн.

   Усього з початку року від продажу 22 земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в Черкаській області бюджети всіх рівнів поповнилися на 4 млн  328 тис.  грн. До Державного бюджету України перераховано 760 грн. і 4 млн 327 тис. – до місцевих бюджетів.

     Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, отримані місцевими громадами, йдуть на розвиток населених пунктів, зокрема на реалізацію соціально-економічних програм.

       Довідка:

     Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.