Минулого місяця на електронних аукціонах, що відбулися на базі ДП «СЕТАМ» (https://setam.net.ua), продано права оренди чотирьох  земельних ділянок загальною площею 46,45 га. У результаті торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, до сільських рад надійшло більше як 491 тис. грн.

Ділянки, що розташовані в Тальнівському й Жашківському районах, передано в користування терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 18 га в адмінмежах Червонокутської сільської ради Жашківського району. Щорічна плата за неї зросла до 66,2% від нормативної грошової оцінки землі (НГО). У грошовому еквіваленті до бюджету села за оренду цієї ділянки надходитиме 180,2 тис. грн, стартова ціна була лише 21,8 тис. грн (8% від НГО). Також 62,5% від НГО (200,3 тис. грн.) сплатив інвестор за право користування  земельною ділянкою площею 16,3 га в адмінмежах Лісівської сільської ради Тальнівського району.

Довідково:

Електронні торги проводяться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».