Новини

Міноборони та Держгеокадастр підписали спільний наказ про проведення державної інвентаризації земель оборони

Сьогодні Міністр оборони України Олексій Резніков та в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський підписали спільний наказ Міністерства оборони України й Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру «Про створення робочої групи щодо державної інвентаризації земель оборони».

Це відбулося в межах Меморандуму про співпрацю між Міністерством оборони України й Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, який сторони підписали в жовтні 2020 року.

Реалізація наказу передбачає створення робочої групи щодо державної інвентаризації земель оборони зі складу представників Міноборони та Держгеокадастру. Також наказом встановлено порядок роботи цієї групи.

Створення зазначеної робочої групи надасть можливість фахівцям Міноборони та Держгеокадастру спільно контролювати й координувати діяльність у сфері інвентаризації земель оборони, усувати перешкоди в користуванні земельними ділянками, обмінюватися геопросторовою інформацією та забезпечувати функціонування інформаційного шару «В користуванні Міноборони» на Публічній кадастровій карті.

«Співпраця з Міноборони є важливим напрямком діяльності Держгеокадастру, зокрема  щодо створення передумов для забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб актуальними відомостями Державного земельного кадастру», – зазначає в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський.