Із початку року на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, зокрема сільськогосподарських товариств і фермерських господарств, замовлено й видано через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн 48 563 (78%) витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО), ще 13 639 (22%) – через Центри надання адміністративних послуг.

Спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за одинадцять місяців 2021 року всього сформували й видали 62 202 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки. Ця послуга – безоплатна.

Замовити адміністративні й отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру можна за посиланням: https://e.land.gov.ua/services.

Довідково:

Відповідно до ст. 201 Земельного кодексу України, нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв, економічного стимулювання раціонального використання й охорони земель тощо. Грошова оцінка земельних ділянок проводиться за методикою, яка затверджується Кабінетом Міністрів України.