Онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру», що запроваджена в липні 2015 року, в Черкаській області скористалося 7625 осіб. Лише цього року завдяки інтернету витяги замовили 520 черкащан.

      Найбільше, як і раніше, онлайн-послугою користуються жителі Корсунь-Шевченківського району – 3321 замовник,  Уманського району й м. Умані (529), Черкаського району й Черкас – (556), Городищини – 523 й Тальнівщини – 467 осіб.

         Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Отримати готовий документ громадяни можуть у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі ж під час замовлення.

       Сервіс також дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу. Вартість послуги становить 80 гривень. Отримані кошти зараховуються до державного або відповідного місцевого бюджету.